Dijital Reklam Yönetimi.

Dijital Sağlık Ajansı

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital Sağlık Ajansı
ppc nedir scaled Dijital Reklam Yönetimi Reklam Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Reklamcılığı nedir?

Tıklama Başına Ödeme Reklamcılığı, arama motorlarında, video içeriğinde, uygulamalarda ve sosyal medyada ücretli çevrimiçi reklamcılıktır. Google, Bing, Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal medya siteleri tarafından sağlanan araçları kullanarak ürünlerinizi, ürünlerinizin var olduğunu asla bilmeyen potansiyel müşterilerin önüne çıkarabilirsiniz. PPC ve Pazarlama ekibimiz, Google AdWords sertifikasına sahiptir ve bu sayede işinizi çevrimiçi büyütmenize yardımcı olmak için deneyimlerimizi kullanmamızı sağlar. Google, Bing veya sosyal medya reklamcılığına yatırım yaparak hedef pazarınızın önüne ve rekabette öne geçebilirsiniz. PPC, sitenize doğru trafik türünü yönlendirmek için son derece etkili bir araçtır.

Google, küresel arama motoru pazar payının

% 92,96’sına sahiptir.

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Reklamcılığı, potansiyel müşterilerin önüne geçmek için hızlı ve etkili bir yöntemdir. Google’da bir ürün aradığınızda, ilk birkaç sonuç genellikle reklamdır. Yeni bir işletmeyseniz, PPC Reklamcılığı kullanmadan Google’ın sonuçlarının en üstüne ulaşmak çok zordur.

Google Sertifikalı PPC ekibimiz, Google’ın ücretli reklam araçlarını kullanarak, web sitenize dönüşüm sağlayan çekici ve etkili reklamlar oluşturacaktır.

Reklam yöntemlerimiz ROI’ye (Yatırım Getirisi) odaklanır, sadece web sitenize gelen trafiği artırmakla ilgilenmiyoruz, şirketinizi doğru zamanda doğru kişilerin önüne çıkarıyoruz. Pazar eğilimlerine, arama etkinliğine ve pazar rekabetine bakarak, web siteniz için ürünlerinize ve hizmetlerinize aktif ilgi gösteren belirli kitlelere odaklanan reklam kampanyaları oluşturabiliriz.

kuresel arama motoru scaled Dijital Reklam Yönetimi Reklam Yönetimi
butce ayarlama Dijital Reklam Yönetimi Reklam Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Reklamcılığı Bütçe Ayarlaması

Kesinlikle hiçbir gizli maliyet olmaksızın, reklam bütçenize dayalı şeffaf bir yönetim ücreti sunuyoruz.

Ne harcayacağınıza siz karar verin. Reklam harcamalarınızda “en iyi noktayı” bulmanıza yardımcı olacağız, ancak her ay, her hafta veya her gün reklam için ne kadar harcamak istediğiniz size kalmış. Ekibimiz, web sitenize doğrudan satışları, potansiyel müşterileri ve dönüşümleri artırmak için sizin için uygun olan bütçeyle çalışacaktır.

Reklam harcaması şirkete bir maliyet değil, büyümeniz için bir yatırım olarak görülmelidir. Kampanyanızı yöneten sertifikalı PPC uzmanlarından oluşan ekibimizle, işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

sosyal medya Dijital Reklam Yönetimi Reklam Yönetimi

Müşterilerimize tek seferlik kampanyalar ve devam eden yönetim dahil olmak üzere yönetilen sosyal medya hizmetleri sunuyoruz.

Uzmanlığımız ve tecrübemizle, stratejinizle uyumlu ve hedeflerinize ulaşmada önemli bir etkiye sahip yaratıcı yayınlar ve kampanyalar üreterek işletmenizin sosyal varlığını geliştirmeye yardımcı olacağız.

Başlangıçtan itibaren, zahmete değer bir strateji oluşturmak için işletmenizin sosyal medyadan ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu ana hatlarıyla belirtmek önemlidir. Örneğin, tüm sosyal medya platformlarında bulunarak değer kazanan bir marka bulmak nadirdir, bu nedenle mevcut zamanınız ve kaynaklarınız için doğru odaklanma çok önemlidir.

Her şey takipçiler, beğeniler ve paylaşımlarla mı ilgili? Yoksa satışları ve sorguları dönüştürmekle mi ilgili? Genellikle bu ikisinin bir kombinasyonudur, ancak rehberlik sağlamak için işletmenizi tanımamız gerekir.

Bir sosyal medya stratejisi uygulamadan önce sizinle oturup hedeflerinizi inceliyoruz, sosyal medyanın ihtiyacınız olan cevap olup olmadığını belirliyoruz. Ardından, hedef kitleyi araştırmanıza, bir sosyal medya stratejisi oluşturmanıza, platformlara karar vermenize (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest vb.), Düzenli gönderilerle hedef kitlenizle etkileşim kurmanın en iyi yoluna karar vermenize, sosyal medya oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Etkili bir sosyal medya kampanyası başlatmanın birçok yönü olduğunu anlıyor ve sosyal medya stratejisi geliştirme, profil kurulumu, içerik geliştirme, sosyal medya videoları, reklamlar, grafik tasarım, yarışmalar ve yeniden pazarlama kampanyalarında kanıtlanmış deneyime sahibiz.

sosyal medya iconlari Dijital Reklam Yönetimi Reklam Yönetimi

Bizimle iletişime geçin!.

  • (0532) 172 52 84
  • iletisim@saglikajans.com

  • (0534) 574 99 04
  • iletisim@saglikajans.com