SAĞLIK İLETİŞİMİ ÇÖZÜMLERİ.

Toplam 29 yıllık sağlık sektörü ve sağlık iletişimi iş tecrübesine sırtını dayayan Sağlık Ajans ekibi; yazılımdan tasarıma, iletişim araçları yönetiminden basılı ya da dijital tanıtım kampanyaları yönetimine kadar çok sayıda alanda profesyonel düzeyde sağlık iletişimi hizmeti veriyor.

Web Tasarım ve Geliştirme

Hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirirken tecrübelerimizi de işin içine katıyor ve web sitenize işinizi büyütmenize yardım edecek işlevsellikler ekliyoruz.

Dijital Performans İzleme

Analiz araçlarıyla dijital mülklerinizin performansını izliyor, ziyaretçi davranışlarını analiz ediyor ve gerekli geliştirmeleri sizin için raporluyoruz.

İçerik Yönetimi

Metin, fotoğraf ya da video. Siz sadece işinize yoğunlaşırken sizin için web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm içeriği üretiyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motorlarının web sitenizi daha iyi anlaması için gerekli optimizasyonları analiz ediyor ve size sıralama kazandıracak çözümleri uyguluyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması

En verimli reklam modellerinden biri olan SEM ile arama motoru reklamlarınızı düzenleyerek yeni müşterilere ulaşmanıza yardım ediyoruz.

E-ticaret Entegrasyonu

Her şey hazır ve şimdi ziyaretçileri müşteriye dönüştürme vakti. E-ticaret entegrasyonlarıyla web sitenizde doğrudan satış yapmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitleniz sosyal medyada bir yerlerde. İşinize uygun sosyal medya araçlarını belirliyor, profesyonel düzeyde yöneterek hedef kitlenizle iletişminizi güçlendiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Online itibar, kitle etkileşimi ya da doğrudan satış.. Amacınız ne olursa olsun, doğru programlanmış sosyal medya reklamlarıyla sizi hedeflerinize taşıyoruz.

Yazılım Geliştirme

İşinize özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolları sıvamamız gerektiğinde, doğru ekiple ve planla; işinizi kolaylaştıracak özel yazılım süreçlerini kodluyoruz.

İLETİŞİM
DNA’MIZDA VAR.

PROJENİ ANLAT!