Hedef kitlenize özel iletişim çözümleri

Sağlıklı İletişim

Doktorların ve sağlık kuruluşlarının hedef kitleleri ile doğru iletişim kurmalarına yardımcı olacak dijital iletişim stratejileri geliştiriyoruz. Hedef kitle araştırması, iletişim dili önerileri, sağlık iletişimi tasarımı, içerik yönetimi ve kullanıcı deneyimi stratejisinin yanı sıra pazarlama ve reklamcılık da dahil olmak üzere bir dizi araç yardımıyla sağlıklı iletişim için gerekli unsurları bir araya getiriyoruz.

Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bırakırsanız ayrıntılı bilgi için uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Sağlık kurumları için kitlelerle iletişim bazen karmaşık bir hal alabilir. Sağlık Ajans hedef kitlenizi tanımanıza yardım edip, güçlü ve zayıf yanlarınızı tanımlamanızı sağlayarak iletişimi sizin adınıza kolaylaştıracak stratejiler geliştirir.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Yenilikçi, modern dijital çalışma biçimleriyle sağlık odaklı tecrübe ve güvenilirliği bir arada sunuyoruz…

Sağlık iletişimi ve dijital teknolojiler konusunda uzmanlaşmış ekibimizle doktorlar ve sağlık kuruluşları için özelleştirilmiş yeni nesil dijital sağlık iletişimi çözümleri üretiyoruz.

Destek için buradayız!

Tüm dijital mülklerinizi profesyonel bir ekiple gözden geçiriyor, iletişimizi destekleyecek uygulamaları planlıyor; web siteniz, sosyal medya hesaplarınızı işinizi büyütmek için çalışan araçlara dönüştürüyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Çalışma sürecinin her noktasında erişilebilir kalıp tüm bilgi birikimimizi koşulsuz şartsız paylaşıyoruz.

Dijital Beceri

Dijital dünyadaki tüm gelişmelere hakim profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Teknoloji ve iletişim yaşam biçimimiz.

Sağlık Tecrübesi

İş tecrübelerimiz sağlık alanında yoğunlaşması bizi sağlık birikimi yüksek bir dijital ajansa dönüştürüyor.

Bizim için neler söylediler

“Başarılı!”

Sağlık Ajans’ın sunduğu hizmetler herkes için çok uygun ve ekonomik. Düşük maliyetle profesyonel tanıtımlar yayınlayabilmeyi seviyorum, özellikle de küçük bir işletme olduğum ve tanıtıma çok fazla para harcayamadığım zamanlarda. Web sitesi ziyaretçilerimizi ve telefon görüşmelerimizi artırdıkları için işimiz üzerinde etkili ve büyük bir faydaları oldu.

Sağlık Ajans Sağlık Reklam Ajansı Referans Dr Rasime Erkan2

Uzm. Dr. Rasime Erkan

“Güvenilir!”

Bu ajansa internette gezinirken rastladım ve gerçekten harika hizmetler var. Klinikleri için doktorlara yönelik hizmetlere bayıldım. Doktorların yürütmek istedikleri tanıtımları yapmalarına olanak tanıyan çok çeşitli seçenekleri var. Hizmetlerinizi tanıtmak için her zaman yeni fikirler düşünüyorlar ve tasarım konusunda bile yardımcı olabiliyorlar.

Sağlık Ajans Sağlık Reklam Ajansı Referans Dr Ayhan Dağaşan1

Dr. Ayhan Dağaşan

“Uzman!”

Sağlık Ajans sosyal medya yönetim hizmetiyle çalışırken harika bir deneyim yaşadık. Ekip çok duyarlı, Instagram, Facebook sayfamı, Twitter’ımı ve LinkedIn’imi kurmama yardımcı oldular ve hatta web sitem için göz alıcı bir grafik geliştirmeme yardımcı oldular. Mesajlarını paylaşmalarına yardımcı olabilecek bir şirket arayan herkese Sağlık Ajans’ı şiddetle tavsiye ederim.

Sağlık Ajans Sağlık Reklam Ajansı Referans Dr Cumhur Öztürk3

Uzm. Dr. Cumhur Öztürk

Bize Mesaj Gönderin

Hızlı İletişim

Türkçe canlı destek sistemi JivoChat, web sitelerinde dönüşüm ve satışları artırmada çok iddialı
“Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile Türkiye pazarına giriş yapan, dünyada en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı JivoChat, tamamen yerelleşmiş 360 derecelik iletişim sistemi ile tüm ihtiyaçlarınızı giderecek tek iletişim aracı olmayı vaat ediyor. 2012’de kurulan ve dünyada 200 bin, Türkiye’de ise 2 bin üzerinde siteye altyapı sunan JivoChat, Türkiye’de henüz yeni başladığı macerasında, günde onbinlerce mesaja köprü oluyor.

Günümüzde bir standart haline gelen canlı destek hizmetinde, Türkiye’deki birçok işletme sınıfta kalıyor. Yapılan araştırmalarda, katılımcıların neredeyse tamamı, sorularına anında cevap bulabilecekleri bir siteden alışveriş yapmayı tercih edeceklerini belirtiyorlar. Aramanın yerini mesajlaşmaya bıraktığı gerçeğinden yola çıkan JivoChat gibi canlı sohbet eklentileri de müşteri memnuniyeti, dönüşümler ve sadakat sağlamada işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından oluyor.

Web Sitesi Canlı Destek web sitesi canlı destek
6 Web Sitesi Canlı Destek web sitesi canlı destek
Diğer canlı sohbet uygulamalarının aksine, Jivo çok kanallıdır
Günümüzde çoğu online iş çoklu-kanalın gücünden faydalanmaya çalışıyor, haliyle birçok kanaldan da mesajlar alıyor ve bunları cevaplamak bir yerden sonra çok karmaşıklaşabiliyor. JivoChat bu soruna kolay bir çözüm sunmuş. Facebook sayfanızdan, destek e-posta hesabınızdan, internet sitenizden, mobil uygulamanızdan ve hatta telefonunuza gelen aramalardan gelecek her talebi JivoChat’te toplayarak, tek uygulama üzerinden tüm kanallara destek sunabiliyorsunuz.

Tüm talepleri tek kanalda toplamak
Yine online işlerin en büyük sorunlarından olan düşük dönüşüm oranlarına, “ziyaretçileriniz ‘bi bakıp’ çıkmasın” diyerek çözüm sunan JivoChat, uygulamasında satışları ve dönüşümü tetiklemeye yönelik bir çok özellik sunmuş. Sitenizdeki ziyaretçileri canlı takip edip, detaylı bilgisini (hangi kaynaktan geldi, kaçıncı gelişi, ne kadardır sitede, hangi sayfaları gezdi gibi) görüntülemenize ve dilediğinizde manuel olarak sohbet başlatabilmenize olanak sağlaması büyük bir artı. Yine coğrafi bölgeleme sistemi ile, farklı bölge/şehirlerde iş yapan ve konumun önemli olduğu işler için, konum bazlı sohbet penceresi gösterme, temsilci atama ve kampanya mesajı gösterme imkanı sağlıyor.

5 Web Sitesi Canlı Destek web sitesi canlı destek
jivo tanitim Web Sitesi Canlı Destek web sitesi canlı destek
Akıllı tetikleyiciler adını verdikleri sistem ile, belirlediğiniz koşullar sağlandığında otomatik mesaj gösterebilmenizi sağlayan JivoChat, satışları artırmada en büyük etkiyi bu özelliğin yaptığını belirtiyor. Örneğin, ziyaretçi sitede bir ürünü sepete attı ve satın alma sayfasına gitti, ancak 20 saniyedir işlem yapmıyorsa, şu mesajı göster : “Merhaba, en beğenilen ürünlerimizden birini seçmişsiniz, harika! Size bir yüzde on indirim verelim, güle güle kullanın, ne dersiniz?” şeklinde tetikleyiciler belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede nerede, hangi müdahaleyi yapacağınızı otomatikleştirebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ JİVOCHAT
KURULUM DESTEĞİ.
Jivochat Türkiye partneri olan Sağlık Ajans, Jivochat uygulamasının web sitenize kurulması için “ücretsiz” teknik destek vermektedir.

TEKNİK DESTEK AL!
Çağrı merkezine en kolay ve kullanışlı alternatif: Jivo İş Telefonu!
JivoChat’in belki de en önemli ayraçlarından biri olan 360 derece sistem vaati, telefon entegrasyonu yapabilmenizle kendini gerçekleştiriyor. Dilerseniz Türkiye dahil, 52 ülkeden birini seçip, cüzi miktarlara telefon numarası satın alın, dilerseniz kendi telefonunuzu sisteme bağlayın. JivoChat uygulamasından hem gelen aramaları cevaplayabilecek, hem de giden aramalarda bulunabileceksiniz. Sonuç olarak, tüm iletişim trafiğiniz tek bir kanalda olacak ve tüm müşterilerin geçmişini tek bir arşivde görebileceksiniz.

Müşteri temsilcisi üretkenliğini en iyi hale getirmek
JivoChat’in mobil ve masaüstü uygulamaları, temsilcilerin işini kolaylaştırmak için birçok ek özellikle donatılmış. Sohbet transferi, sohbete temsilci daveti, çağrı aktarma, ziyaretçinin yazdıklarını canlı gösterme, detaylı ziyaretçi bilgisi, taslak cevaplar, hızlı cevap önerileri, 72 dil için otomatik çevirmen, departmanlar, cobrowsing, coğrafi ip bölgeleme ve daha birçok özellik müşterilere hızlıca cevap verebilmeyi, ve yoğun bir iş gününü oldukça kolaylaştırıyor. “Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden” felsefesi ile hem mobil hem masaüstü uygulamalarını kullanmanızı sağlayan JivoChat, siz çevrimiçi olmadığınızda da sohbet penceresini klasik bir çevrimdışı iletişim formu haline getirerek, gelen talepleri e-postanıza iletiyor.

musteri temsilci Web Sitesi Canlı Destek web sitesi canlı destek

saglikajans logolu bizimle iletisime gec telefon

Bizimle Hemen İletişime Geçin!

Bizimle Hemen İletişime Geçin!

  • 0216 747 67 76
  • iletisim@saglikajans.com