Sağlık çalışanları için Koronavirüs Salgını takip sayfası

İstanbul Tabip Odası, Sağlık Ajans’ın katkılarıyla; sağlık çalışanları ve doktorlar için Kovid-19 salgını ile ilgili gelişmelerin ve sağlık çalışanları ile vatandaşları ilgilendiren haberlerin bir araya toplandığı yeni bir web sayfasını yayına sundu.

İstanbul Tabip Odası sağlık çalışanları ve doktorlar için Kovid-19 salgını ile ilgili gelişmelerin ve sağlık çalışanları ile vatandaşları ilgilendiren haberlerin bir araya toplandığı yeni bir web sayfasını yayına sundu. Koronavirüs salgını ile ilgili güvenilir yayınları bir araya toplama amacıyla oluşturulan web sayfası tıp uzmanlık derneklerinin konuyla ilgili hazırladığı içerikleri de barındırıyor.

Sağlık Ajans’ın yapımına katkıda bulunduğu sayfada anlık olarak tüm dünyadan Koronavirüs’e bağlı olarak rahatsızlanan, hayatını kaybeden ve iyileşen hastaların sayıları toplu olarak ya da ülke bazında filtrelenerek izlenebiliyor.

Ekibimizin haber içeriği desteği de verdiği Koronavirüs Salgını web sayfasında ayrıca Koronavirüs’ten korunmak için sağlık çalışanlarına öneriler, Koronavirüs’ten korunmak için vatandaşlara öneriler ile birlikte Türkiye’de Koronavirüs Salgını’na ilişkin güncel gelişmelere, haber ve videolara yer veriliyor.

istabip koronavirus anasayfasi 1200x1200px Sağlık çalışanları için Koronavirüs Salgını takip sayfası

İLETİŞİM
DNA’MIZDA VAR.

PROJENİ ANLAT!