SEO – Arama Motoru Optimizasyonu.

Dijital Sağlık Ajansı

Seo- Arama Motoru Optimizasyonu

Dijital Sağlık Ajansı

Arama motorları internet kullanımında önemli bir rol oynamakla birlikte ilgili içeriği birçok farklı biçimde bulup görüntülemede tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Üst sıralarda yer almanın tek yolunun kullanıcılar için özgün, yüksek kaliteli ve faydalı içerik oluşturmak olduğuna inanıyoruz.

kullanilabilirlik SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu

Kullanılabilirlik, Deneyim ve İçerik

Arama motorları uzun ziyaret süreleri olan tıklamalar arıyor! Bir kullanıcı bir web sitesine tıkladığı zaman, arama motoru kullanıcının o web sitesinde kalmasını ve hemen geri düğmesine basıp motora geri dönmemesini ister. Bunu yapmanın en iyi yolu ilgi çekici bir web sitesine sahip olmaktır. Oldukça açık görünüyor, değil mi? Kullanıcının web sitenizde kolayca gezinebilmesi, içeriği anlayabilmesi ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmesi için web sitenizin güvenilir bilgileri kullanıcı dostu bir şekilde sunması ve profesyonelce tasarlanması gerekir.

Arama Motoru Dostu Tasarımlar

Tasarımlarımız akıllı telefonlarda, tabletlerde ve diğer mobil cihazlarda harika görünüyor! Bu, artık web sitesi sıralayan arama motorları için önemli bir faktör. Yalnızca bu yıl, tüm küresel web sitelerinin %30’undan fazlası mobil cihazlar aracılığı ile sunuldu. Bu nedenle, duyarlı tasarım yoğun bir şekilde odaklandığımız bir konu çünkü bu cihazlar için biçimlendirmenin çok önemli olduğunu anlıyoruz.

arama dostu tasarimlar SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu
sonuclari izleme SEO - Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu

Sonuçları Ölçme ve İzleme

Web sitelerimizi ölçmek ve takip etmek için gerçek zamanlı analitik kullanıyoruz. SEO Uzmanlarımızın hepsi Google tarafından sunulan Google Analytics Veri Analizi Uzmanlığı eğitimlerini tamamlamış, sertifika sahipelridir. Ayrıntılı web sitesi analizlerini e-posta yoluyla aylık olarak sağlayabiliriz. Bu istatistikler, ne kadar iyi gittiğimizi ve en iyi nasıl ilerleyeceğimizi belirlememize yardımcı olabilir. Kullanıcı etkileşimini (sayfa başına) takip edebilir, hangi sayfaların popüler olduğunu keşfedebilir, sitenizi bulmak için kullanılan anahtar kelimeleri görüntüleyebilir, size kimin bağlantı verdiğini görebilir ve çok daha fazlasını yapabiliriz.

Bizimle iletişime geçin!.

  • (0532) 172 52 84
  • iletisim@saglikajans.com

  • (0534) 574 99 04

  • iletisim@saglikajans.com