Sosyal Medya Yönetimi.

Dijital Sağlık Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Sağlık Ajansı

Bir sosyal medya markasıyla iyi bir deneyime sahip olan tüketicilerin %71’i , onu başkalarına tavsiye eder.

sosyal medya yonetim scaled Sosyal Medya Yönetimi sosyal medya yönetimi

Sağlık Ajans’ta, sizinle iletişim kuracak nitelikli ve yüksek enerjili bir ekip ile çalışırsınız. Hangi sosyal mecralarda olmanız gerektiğini belirleyecek ve markanızın öne çıkmasına yardımcı olacağız. Yetenekli grafik tasarım ekibimizin oluşturduğu özelleştirilmiş görüntülerden en son bloglarınızı yayınlamaya kadar her şeyi biz halledeceğiz!

Sosyal medyanın en kritik kısımlarından biri stratejik olarak nasıl paylaşım yapılacağını anlamaktır. Buna ne tür gönderiler, hangi tarihler, gönderilecek saatler ve çok daha fazlası dahildir. Bu faktörler, mümkün olan en iyi sonuçları ve katılımı almanızı sağlar. Olağanüstü hizmet, kalite sunuyoruz ve müşterilerimize her zaman aradıkları sonuçları veriyoruz.

Dünya çapında 1,65 milyar aktif sosyal medya hesabı var ve günde 1 milyon yeni aktif hesap bu sayıya katılıyor. Şirketlerin yararlandığı birçok sosyal medya platformu var. İlk üçü:

Facebook

Facebook, hizmetlerinizle ilgili bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde yaymanıza yardımcı olur. Facebook reklamları ayrıca genel bir sosyal medya stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Twitter

Twitter, kitlenizle gerçek zamanlı olarak doğrudan iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca insanların soru sormasına ve uzmanlığınızla ilgili haberleri görmesine olanak tanır.

Instagram

Instagram, halen günümüzün en hızlı büyüyen sosyal medya platformudur. Kitlelerle etkileşimde bulunmak için resimleri altyazılar ve hashtaglerle paylaşmanıza olanak tanır.

Hedef kitleniz, diğer kaç sosyal medya platformuyla etkileşim kurduğunuza bağlı olacaktır. Sağlık Ajans’ta kalite önemlidir ve bu nedenle aradığınız sonuçları sağlayacağımıza güvenebilirsiniz.

Sosyal medya pazarlaması, Google arama sıralaması ile el ele gider. Sağlık Ajans ekibi, markanızı desteklemek için SEO’nuzu sosyal medyada da optimize edecektir.

Çalışmalarınız sosyal medyada doğru bir şekilde tanıtıldığında, potansiyel olarak iletişime geçtiğiniz kişi sayısı da artacaktır. Sosyal medya danışmanlarımız, her bir sosyal medya kanalınızı sizin adınıza izleyecek ve güncelleyecektir.

sosyal medya yonetim 1 scaled Sosyal Medya Yönetimi sosyal medya yönetimi

Bizimle iletişime geçin!.

  • (0532) 172 52 84

  • iletisim@saglikajans.com

  • (0534) 574 99 04

  • iletisim@saglikajans.com