Web seminer, online konferans, canlı yayın ve web yayıncılığı hizmetleri

Canlı etkinlikler endüstrisinin mevcut manzarası göz önüne alındığında, şu anda online etkinlikler için büyük bir talep artışı olduğu görülüyor.

Sağlık Ajans ekipleri bu konuda size yardımcı olabilir. Web yayıncılığı alanında bilgili ve profesyonel ekibimiz, canlı etkinlik yetenekleriyle size yardımcı olmaktan ve herkes için ilgi çekici ve sorunsuz bir canlı etkinlik deneyimi sunmanın çeşitli yollarını ortaya koymaktan mutluluk duyuyor.

Webinar ve diğer online yayınlar

İster 2 kişilik bir podcast, ister 10.000’den fazla katılımcı ile sanal konferans olsun, Sağlık Ajans mesajınızı kitlenize iletmek için teknik uzmanlık ve ekipman sağlayabilir. Tüm şekil ve boyutlardaki online etkinlik için birden fazla hizmet opsiyonumuz bulunuyor.

Web yayını ve canlı akış hizmetlerimiz, hem canlı ses hem de video yayınlarını, dünyanın herhangi bir yerinde konuşlanmış canlı kitlelere iletmek için en son gelişmiş multimedya akış teknolojisini kullanıyor.

Etkinliğin tamamı, etkinliğe gerçek zamanlı olarak katılamayan katılımcılar tarafından erişilmek üzere çevrimiçi olarak arşivlenebilir.

Kitlenizle bağlantı kurma ve etkileşime geçme ihtiyacı olduğunda, Sağlık Ajans’ın web yayını ve canlı akış hizmetlerini sunma konusunda desteğini isteyebilirsiniz.

Bir sonraki web yayını veya online etkinliğiniz için teklif almak isterseniz, bugün bizi arayın!

İLETİŞİM
DNA’MIZDA VAR.

PROJENİ ANLAT!