Doktor Web Sitesi Tasarımı.

Dijital Sağlık Ajansı

Web Tasarım

Dijital Sağlık Ajansı

Sağlık Odaklı Web Tasarım

Doktorlar ve sağlık kuruluşları için özel olarak tasarlanmış, sağlık odaklı, yönetilebilir, mobil uyumlu, modern doktor web siteleri hazırlıyoruz.

Doktorlar için özel olarak kurgulanmış, sağlık odaklı bir doktor web sitesi, bir hekimin kendi terimleri, kendi sözcükleriyle ve kendi özellik ve beğenilerine göre tasarlanmış bir web sitesinde kendini tanıtmasına ve ifade etmesine olanak sunar.

Kendinize ait bir web siteniz olması bir doktor olarak kendi hasta kitlenizi yaratmaya başlamanızın başlangıç noktasıdır.

Doktor Web Sitesi Tasarım Paketleri ve Fiyatları Tablosu

Doktor Web Sitesi Tasarımı

Küçük muayenehanelerden ülke çapındaki gruplara kadar doktorlar ve tıbbi hizmetler için web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Ama biz onu sadece tasarlamakla kalmıyoruz — hem masaüstü hem de mobil ekranlarda optimize ederek sitenizi nerede olurlarsa olsunlar yeni hastalar için erişilebilir hale getiriyoruz.

Doktorlar için doktor web sitesi tasarımı, iki farklı web tasarım paketi sunmaktadır. Paketlerden biri WordPress bloglu bir HTML şablonu kullanır ve daha basittir ve diğeri HTML5/CSS3, PHP, JQuery ve WordPress kullanır ve biraz daha karmaşıktır. Web tasarım paketleri, oluşturulan web sitesinin görsel stiline göre farklılaştırılır.

Doktorlar için web sitesi geliştirme, sanat ve bilimi birleştiren bir tasarım biçimidir. Buradaki fikir, potansiyel hastaları çekmek ve onları sitenizde mümkün olduğunca uzun süre tutmaktır. Hasta tutma, doktorlar için diğer tüm varlıklardan daha önemlidir, çünkü hastalar bir tıbbi uygulamanın kalbi ve ruhudur. Bir web sitesinin olası ziyaretleri yakalamasını ve beklentileri hastalara dönüştürmesini istiyorsanız, en yüksek derecede optimize edilmesi gerekir. Diş hekimliğinden plastik cerrahiye ve acil bakıma kadar her tür tıbbi alanda deneyime sahibiz. Logonuzdan resimlerinize, web sitenizin içeriğinden sosyal medya sayfalarınıza kadar, çevrimiçi varlığınızda fark yaratabilecek yeni fikirler sunuyoruz.

Sizin için yapabileceklerimiz.

Sizin için yapabileceklerimiz.

Doktor web sitesi tasarımı ve tanıtım hizmetleri kapsamında birçok hizmet sunuyoruz:

Web sitesi tasarımı çalışmalarımızdan örnekler.

Bizimle iletişime geçin!.

  • (0532) 172 52 84

  • iletisim@saglikajans.com

  • (0534) 574 99 04

  • iletisim@saglikajans.com

REFERANSLARIMIZ

Neden doktor web sitesi?

Çevrimiçi ortamda ve internette yer almak önemlidir. Her geçen gün daha fazla hastanın sizi internette aradığından emin olabilirsiniz.

Birçok doktorun, birçok bireysel klinik ve tıbbi hizmet sağlayıcısı gibi web sitesi bulunuyor. Doktorlar için özel olarak tasarlanmış, sağlık odaklı doktor web siteleri, bir hekimin kendi terimleri, kendi sözcükleriyle ve kendi özellik ve beğenilerine göre tasarlanmış bir web sitesinde kendini tanıtmasına ve ifade etmesine olanak sunar. Kendinize ait bir web siteniz olması bir doktor olarak kendi hasta kitlenizi yaratmaya başlamanızın başlangıç noktasıdır.

Doktor web siteleri esas olarak bilgi vermek için tasarlanır. Hastalarınızın ve potansiyel hastalarınızın hizmetleriniz ve çalışma alanınız hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmeleri veya en azından aradıkları bilgileri bulabilmeleri istenir.

Web sitenizi belirli bir klinik veya yeni bir hizmeti tanıtmak için de kullanabilirsiniz.

Doktorların web siteleri, bir doktor web sitesinin gereksinimlerini ve bir doktorun, web sitesinden beklentilerini bilen deneyimli, profesyonel web tasarımcıları ve içerik üreticileri tarafından hazırlanmalıdır.

Sağlık Ajans birçok sağlık uzmanı ve doktorla çalışarak ilgi çekici, bilgilendirici ve etkili doktor web siteleri hazırlar.

Web sitenizin neleri içermesi gerektiğini tam olarak bilmiyor olmanız normaldir. Yoğun çalışma temposu içinde değerli vaktinizi bir web sitesinin nasıl olması gerektiğiyle ilgili planlamalar yaparak geçiremeyebilirsiniz.

Sağlık Ajans’ın hem sağlık hem de internet teknolojileri alanındaki birikimi işte burada devreye girer. Sizin için planlar, sizin için üretir ve hedeflediğiniz sonuçlara sizin adınıza ulaşırız.

Net gezinme: hastalarınızın ve potansiyel hastalarınızın geçmişinizi, çalışma saatlerinizi, tarihlerinizi ve daha fazlasını kolayca keşfetmesini sağlar.

Duyarlı tasarım: Bu, web sitenizin herhangi bir cihazda doğru görüntülenmesini sağlar. Bekleme odasında otururken kaç hasta sizi googleda araştırıyor, şaşırırsınız!

Esnek kontrol: Web sitenize bazı şeyler ekleyip çıkarabilirsiniz. Basit bir içerik yönetim sistemi kullanarak yeni bir yazı ekleyebilmenizi, zaman ve tarihleri ​​değiştirebilmenizi ve içeriği gerektiği gibi düzenleyebilmeniz gerekir. (Arzu ederseniz ekibimiz, bu işi sizin adınıza üstlenebilir.)

“Sağlık Ajans dijital alanda profesyonel, sağlık alanında yetkin bir tam hizmet ajansıdır.”

Sağlık Ajans ekibi, yukarıda bahsettiğimiz tüm bu süreçleri daha önce defalarca planlayıp uygulamış ve bu alanda önemli bir bilgi birikimi ve tecrübe geliştirmiştir.

Doktor web sitesi tasarlama işinde birçok çalışma yaptık, çevrimiçi varlıklarını geliştirmek için birçok doktor ve tıp uzmanıyla birlikte çalıştık.

İhtiyaçlarınızı tartışmak ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmaya başlamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR?.

  • (0532) 172 52 84

  • iletisim@saglikajans.com

  • (0534) 574 99 04

  • iletisim@saglikajans.com