BİZ KİMİZ?.

Toplam 29 yıllık sağlık sektörü ve sağlık iletişimi iş tecrübesine sırtını dayayan Sağlık Ajans ekibi; yazılımdan tasarıma, iletişim araçları yönetiminden basılı ve dijital tanıtım kampanyaları yönetimine kadar çok sayıda alanda profesyonel düzeyde sağlık iletişimi hizmeti veriyor.

Sağlık Ajans’ta insanlarla ilişkilerimiz ve pozitif iletişim bizim için en önemli şeydir. İyi insan ilişkileri ve iyi iletişimi diğer her şeyin üstünde görürüz.

Üstlendiğimiz her projeyi kendi işimiz olarak kavrar ve sahipleniriz.

Sürekli ve şeffaf bir iletişim akışını koruyarak, yıllar boyunca biriktirdiğimiz deneyimi içgörü ile birleştirip, müşteri gereksinimlerini tam olarak anlayabilir ve bu gereksinimleri modern dijital araçları kullanarak karşılayabiliriz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?.

Müşterilerimiz ve onları arzu ettikleri iletişim seviyesine taşımak çalışmalarımızın odak noktasıdır.

ANALİZ

İşinizi analiz ediyor, yeni müşterilere ulaşmanız için web araçlarınız üzerinde geliştirilebilecek noktaları belirliyoruz.

Sizin için buradayız

Bize projenizi anlatın!

İletişime Geç

UYGULAMA

Sektörünüzde işinizi öne çıkaracak ve yeni müşterilere ulaşacak araçları kurgulayıp sistemlerinize adapte ediyoruz.

İşinize sahip çıkıyoruz

Bize projenizi anlatın!

İletişime Geç

RAPORLAMA

Kurduğumuz araçlar vasıtasıyla işinizin gelişimini takip ediyor yeni fikirler ve yöntemlerle işinizin büyümesini destekliyoruz.

Şeffaflığa önem veriyoruz

Bize projenizi anlatın!

İletişime Geç

NASIL FARK YARATIYORUZ?.

Tüm dijital mülklerinizi profesyonel bir ekiple gözden geçiriyor, iletişimizi destekleyecek uygulamaları programlıyor; web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ya da uygulamanızı işinizi büyütmek için çalışan araçlara dönüştürüyoruz.

0%
Beceri
0%
Yaratıcılık
0%
Sorumluluk
cloud computing Hakkında

İLETİŞİM DNA’MIZDA VAR.

Projeni Anlat!