Derneğinize özel kurumsal sosyal medya yönetimi çözümleri

Sosyal Medya

Sağlık alanının hassasiyetini bilen titiz bir ekiple, kuruma ve hedeflerine göre özelleştirilmiş sosyal medya yönetimi hizmetleri sunuyoruz. İster yeni başlıyor olun, ister karmaşık bir sosyal medya stratejisi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, Sağlık Ajans tüm sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınızda “içeriden biri gibi” sorumluluk üstlenir ve sosyal medya hedeflerinize ulaşmanıza yardım eder.

Sizi Arayalım!

İletişim bilgilerinizi bırakırsanız ayrıntılı bilgi için uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Dernekler İçin Kurumsal
Sosyal Medya Yönetimi
Referanslarımız

Tıp dernekleri için kendi sosyal medyalarını yönetmek bazen karmaşık bir hal alabilir.

Sağlık Ajans;

Derneğinizin sosyal medyadaki amaçlarına uygun olarak planlanmış içerikler üreterek sosyal medyanızı güvenilir şekilde yönetir.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Yenilikçi, modern dijital çalışma biçimleriyle sağlık odaklı tecrübe ve güvenilirliği bir arada sunuyoruz…

Sağlık iletişimi ve dijital teknolojiler konusunda uzmanlaşmış ekibimizle doktorlar ve sağlık kuruluşları için özelleştirilmiş yeni nesil dijital sağlık iletişimi çözümleri üretiyoruz.

Destek için buradayız!

Tüm dijital mülklerinizi profesyonel bir ekiple gözden geçiriyor, iletişimizi destekleyecek uygulamaları planlıyor; web siteniz, sosyal medya hesaplarınızı işinizi büyütmek için çalışan araçlara dönüştürüyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Çalışma sürecinin her noktasında erişilebilir kalıp tüm bilgi birikimimizi koşulsuz şartsız paylaşıyoruz.

Dijital Beceri

Dijital dünyadaki tüm gelişmelere hakim profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Teknoloji ve iletişim yaşam biçimimiz.

Sağlık Tecrübesi

İş tecrübelerimiz sağlık alanında yoğunlaşması bizi sağlık birikimi yüksek bir dijital ajansa dönüştürüyor.

Bize Mesaj Gönderin

Hızlı İletişim

Sağlık Ajans’ta, sizinle iletişim kuracak nitelikli ve yüksek enerjili bir ekip ile çalışırsınız. Hangi sosyal mecralarda olmanız gerektiğini belirleyecek ve uzmanlığnızın öne çıkmasına yardımcı olacağız. Yetenekli grafik tasarım ekibimizin oluşturduğu özelleştirilmiş görüntülerden en son bloglarınızı yayınlamaya kadar her şeyi biz halledeceğiz!

Sosyal medyanın en kritik kısımlarından biri stratejik olarak nasıl paylaşım yapılacağını anlamaktır. Buna ne tür gönderiler, hangi tarihler, gönderilecek saatler ve çok daha fazlası dahildir.

Sağlık Ajans’ta nitelik önemlidir ve bu nedenle aradığınız sonuçları sağlayacağımıza güvenebilirsiniz. Çalışmalarınız sosyal medyada doğru bir şekilde tanıtıldığında, potansiyel olarak iletişime geçtiğiniz kişi sayısı da artacaktır.

 

Dünya çapında 1,65 milyar aktif sosyal medya hesabı var ve günde 1 milyon yeni aktif hesap bu sayıya katılıyor. Şirketlerin yararlandığı birçok sosyal medya platformu var. İlk üçü:

Instagram

Instagram, halen günümüzün en hızlı büyüyen sosyal medya platformudur. Kitlelerle etkileşimde bulunmak için resimleri altyazılar ve hashtaglerle paylaşmanıza olanak tanır.

Facebook

Facebook, hizmetlerinizle ilgili bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde yaymanıza yardımcı olur. Facebook reklamları ayrıca genel bir sosyal medya stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Youtube

Youtube, kitlenizle görüntülü olarak doğrudan iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca insanların soru sormasına ve uzmanlığınızla ilgili içerikleri izlemesine olanak tanır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin!

  • 0216 747 67 76
  • iletisim@saglikajans.com

Bizimle Hemen İletişime Geçin!

  • 0216 747 67 76
  • iletisim@saglikajans.com